نمایش 1 - 10 از 202
یک تحلیلگر مسائل سیاسی؛
یک تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: اکنون که غائله داعش به پایان رسیده، بایستی با برجسته‌سازی زیست علوی و حسینی افرادی همچون شهید همدانی‌ها و حججی‌ها به قابلیت فرهنگی عظیم انقلاب اسلامی و البته بصیرت در زمینه ولایت توجه داشت، چراکه از این پس فتنه‌ها در پیش است و به حضور افرادی که بسترساز ظهور باشند، سخت نیازمندیم.
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد:
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد طی پیامی با تبریک پیروزی جبهه مقاومت در مقابل داعش، گفت: تفکر بسیجی و جهادی در جبهه مقاومت منجر به نابودی داعش شد.
یادداشتی در پی زلزله/علی‌ رستمی
نویسنده اسدآبادی نوشت: شهر و روستاهای اسدآباد از مهرماه ۱۳۵۹ با شهرها و روستاهای سرپل‌ذهاب و قصرشیرین خواهرخوانده شده و فرزندانش تا ابدالادهر با هم برادرند.
چند سؤال در پی یک یادداشت/
نویسنده اسدآبادی می‌گوید: این روزها که گردوغبار جنگ و نابودی داعش در حال فروکش است، آیا برای بازسازی و بدست گرفتن بازار اقتصادی بعد از جنگ برنامه داریم؟ آیا سرداری همانند حاج قاسم نامی در مدیریت اقتصادی برای دفاع از دستآوردهای پس از جنگ تربیت کرده‌ایم؟ در اندک فرصت باقی مانده مسئولان امر دست به کار شوند و اقدام عملی و انقلابی را آغاز کنند؛
یادداشت/بگزاده
شب گذشته وقوع زلزله ای در بری از نقاط کشور ایران و البته عراق را لرزاند و نویسنده ای با پناه آوردن به خدا نوشت:
یادداشت/
نویسنده اسدآبادی نوشت: بلیط های اتوبوس هرچقدر که گران باشند، دل‌ها عاشق‌تر می‌شوند، دل‌ها قفل‌شده‌اند به مرام حسین انگار گرانی هیچ بلیطی نتوانست نظر کسی را عوض کند.
یادداشت/فاطمه بگزاده
یک نویسنده نوشت: شهر نیاز به آرامش دارد و مردم شهر نیاز به آسایش؛ قانون باید ریشه این افکار آلوده را بسوزاند تا رنگ نفرت از دل کسانی که بی‌خود لباس سیاه به تن خانواده‌ها می‌کنند، از میان برداشته شود.
طی پیامی/
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد در پیامی گفت: حضور حماسه‌گونه شما ملت همیشه در صحنه اسدآباد در راهپیمایی 13 آبان امسال بار دیگر ابهت پوشالی استکبار جهانی را فروریخت.
آیا مصلحت اندیشی های سیاسی،قومی وسفارشی در حذف یک مدیر و جایگزینی مدیری کم توان،دلیل موجّهی برای عزل و نصب ها است؟!
یادداشت/
نویسنده اسدآبادی در یادداشتی به مناسب 13 آبان نوشت: امروز ۱۳ آبان می‌آییم با مشت‌هایی که گره می‌شود به سمت اسمان و گلوله می‌شود به سینه دشمن.

صفحه‌ها