آخرین اخبار

1. آذر 1398 - 15:59   |   کد مطلب: 34099
نمازگزاران امروز در نماز جمعه شهر اسدآباد از دستگاه قضایی اعدام آشوبگران در اغتشاشات اخیر را مطالبه کردند.

به گزارش آوای سیدجمال، حجت الاسلام سیدموسی حسینی در خطبه های نماز جمعه شهر اسدآباد با اشاره به روایاتی از ائمه اطهار در خصوص یاری رساندن به نیازمندان، اظهار کرد:  کسی که رفع حاجت از دیگری کند، خداوند روزی حلال به او می دهد و اگر کسی می توانست گامی برای نیازمند بردارد اما برنداشت، در قیامت با چهره ای سیاه و چشمانی کبود ظاهر می شود در حالی که دستانش به گردنش آویزان است.

 

امام جمعه اسدآباد بااشاره به نامگذاری هفته جاری به نام بسیج و تشکیل آن به فرمان امام ره، گفت: از دیدگاه امام راحل بسیج لشگر مخلص خداست و این اخلاص و بدون چشم داشت بودن بسیجیان موجب پیروزی انقلاب، ناامیدی دشمن و ایجاد اتحاد و همبستگی می شود.

 

 

وی از حضور بسیجیان در عرصه های مختلف قدردانی کرد و گفت: امروز با وسعت جمعیت ما و فتنه های مختلف دشمن، همه مردم باید در خط مقدم مقابله با دشمن باشند و لباس بسیجی بر تن کنند. 

 

 

حسینی ادامه داد: امروز با وجود توطئه های دشمن، اتحاد و انسجام در جامعه امروز بیش از گذشته نیاز است.

 

 

وی اذعان داشت : عده ای اغتشاشگر و خودفروخته با طراحی نقشه دشمن در گرانی بنزین به خیابان امدند ‌ آشوب به پا کردند که آثار جنایات آغتشاشگران فراموش نمی شود .

 

 

امام جمعه اسدآباد از دستگاه قضا خواست با اخلال گران و کسانی که با موسیقی دشمن به رقص آمدند و آشوب در کشور به پا کردند، با اشد مجازات برخورد شود.

وی گفت: اگر نبود مایه گذاشتن رهبر انقلاب و حمایت ایشان از سران قوا، نظام به این گونه نمی ماند و نباید مسئولان موجب این منایه گذاشتن ها شوند.

 

حسینی از حضور مردم اسدآباد در راهپیمایی حمایتی از رهبر انقلاب قدردانی کرد و گفت: ما بخواهیم یا نخواهیم این گرانی بر مردم اثر گذشته است و از تعزیرات، دادستانی، اداره صمت و فرمانداری می خواهیم که نظارتها را بر قیمتها تشدید کنند.

در پایان نمازگزاران با شعار «آشوبگر باید اعدام گردد»، از دستگاه قضا خواستند که این اقدام صورت بگیرد تا درس عبرتی برای دیگران شود.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal