آخرین اخبار

30. آبان 1398 - 13:51   |   کد مطلب: 34095
تیم هیات اسدآباد تنها نماینده بسکتبال استان همدان جدال سخت و سرنوشت ساز را در چارچوب هفته دوم رقابت های لیگ دسته یک بسکتبال کشور برگزار می کند.

به گزارش آوای سیدجمال، اسدآبادی ها که در سال های اخیر با سرمایه گذاری و مدیریت مناسب توانسته اند به قطب بسکتبال همدان تبدیل شوند، استعدادهای خود را برای پیشرفت بهتر در لیگ های کشوری شرکت می دهند.

هیات بسکتبال اسدآباد در راستای رشد استعدادهای بومی خود امسال نیز اقدام به تیمداری در لیگ دسته یک کشور کرد.

این تیم در گروه شمال لیگ دسته اول بسکتبال کشور با تیم های خانه بسکتبال کردستان، آینده سازان تهران، آرارات تهران، پاسارگاد مشهد، دانش فراز البرز، نبوغ اراک، مهرام تهران، مدرسه بسکتبال آتشی کوچین آمل، امید تهران و خانه فرهنگ تهران هم گروه است.

نماینده بسکتبال اسدآباد فردا جمعه در ادامه این مسابقات و از هفته سوم گروه شمال میزبان آرارات تهران است.
آرارات جزو تیم های مدعی این گروه محسوب می شود و هیات بسکتبال اسدآباد جدال دشوار در برابر این تیم با سابقه تهرانی دارد.

 اسدآباد افتخار بسکتبال همدان
چهره سرشناس بسکتبال اسدآباد می گوید: این شهرستان افتخار بسکتبال استان همدان به شمار می رود و در سال های اخیر حضور درخشان در سطح کشور داشته است.

هادی سالم تنها داور بین المللی غرب کشور از اسدآباد است که در این سال ها برای رشد و اعتلای ورزش بسکتبال این شهرستان حمایت لازم را داشته است.

وی با قدردانی از دست اندرکاران بسکتبال اسدآباد گفت: بسکتبال این شهرستان از پیشکسوتان، مربیان و داوران متعصب و موفق برخوردار است که با اتحاد و همدلی توانسته اند با وجود محدودیت ها، در رشد و اعتلای این رشته ورزشی موثر عمل کنند.

سالم اضافه کرد: بسکتبال اسدآباد در صورت حمایت های همه جانبه توان صعود از لیگ یک و حضور در لیگ برتر کشور را نیز دارد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal