آخرین اخبار

22. دى 1395 - 23:44   |   کد مطلب: 34076
فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: شهرداری باید تا خرداد آینده مرکز معاینه فنی خودروهای سبک اسداباد را افتتاح و راه‌اندازی کند.

به گزارش آوای سیدجمال به نقل از خبرنگار مهر، حسین افشاری ظهر چهارشنبه در شورای ترافیک شهرستان اسداباد اظهار داشت: شهرداری باید تا سوم خرداد مرکز معاینه فنی خودروهای سبک شهرستان را افتتاح و راه‌اندازی کند و در غیر این‌صورت راه اندازی مرکز معاینه فنی به متقاضی خصوصی واگذار می‌شود.

وی افزود: از سال ۹۱ تاکنون مرکز معاینه‌فنی خودروهای سبک شهرستان اسداباد در انتظار راه‌اندازی است.

فرماندار اسداباد عنوان کرد: ناوگان عمومی شهرستان اسدآباد فرسوده و آسیب‌دیده است و به‌هیچ عنوان قابل بازسازی نیست و با ارائه تسهیلات به دارندگان خودروها این مشکل مرتفع نمی‌شود.

وی عنوان کرد: در حوزه شهری ۱۰ دستگاه از تاکسی‌هایی که در مسیرهای کم‌مشتری تردد می‌کنند، ساماندهی خواهند شد.

افشاری با بیان اینکه ۱۸ مرکز آژانس در شهر اسدآباد دایر است، تاکید کرد: ۲۷ دستگاه خودرو آژانس تاکسی شهری و روستایی در شهرستان اسدآباد فعالیت دارند که به زودی ساماندهی خواهند شد.

شهردار اسدآباد نیز گفت: مکان مرکز معاینه فنی خودروهای سبک شهرستان در ترمینال بین شهری در نظر گرفته شده که تا پایان سال ساختمان آن آماده و سال بعد افتتاح می‌شود.

حمزه عبدکوند افزود: آماده‌سازی و تجهیز ساختمان این مرکز به ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.

مدیر حمل ونقل جاده‌ای شهرستان اسدآباد نیز گفت: امسال ۹۰ کیلومتر از راه‌های روستایی و فرعی به غیر از راه‌های شریانی شهر، خط‌کشی شده است.

ساسان رستمی افزود: روستاهای دولت‌آباد، قاسم‌آباد، نصرت‌آباد، ویرایی، قره‌بلاغ، ترخین‌آباد، ملحمدره، ایوراع و سه راهی آجین به گنبله خط‌کشی شده است.

 

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه شما

https://telegram.me/Avaseyedjamal
نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد