آخرین اخبار

25. آبان 1398 - 14:24   |   کد مطلب: 34038
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد از برگزاری همایش بزرگ بسیجیان در 5 آذرماه امسال خبر داد و گفت: در این همایش آقای صادق آهنگران یکی از افتخارات نظام و بسیجیان در رکاب انقلاب سخنرانی خواهد کرد.

به گزارش آوای سیدجمال، امیدعلی الیاسی در جلسه هماهنگی و پشتیبانی از برنامه های هفته بسیج شهرستان اسدآباد با بیان اینکه بسیج یکی از یادگارهای امام ره است، اظهار کرد: امروز بسیج و بسیجی در عرصه های مختلف سیسی، اجتماعی، فرهنگی و البته کمک به اقشار مختلف از جمله سیل زدگان خوش درخشیده است.

 

وی با ببان اینکه بسیج خار چشم دشمنان اسلام و انقلاب است، افزود: امروز تفکر بسیجی موجب بالندیگی است و این انقلاب را از گزند توطئه های مختلف دشمنان دور کرده است.

 

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با اشاره به خدمات بسیجیان در کمک به زلزله زدگان و سیل زدگان، گفت: در این هفته افتتاح تعدادی از واحدهای مسکونی منطقه را در دستور کار داریم.

 

وی سرکشی از خانواده معظم شهدا، عطرافشانی گلزار شهد، برگزاری یادواره شهدا در سطح روستاها و شهر، میز خدمت بسیج کارمندی، میثاق صلحین، مسابقات ورزشی، نماشگاه عکس، اردوی جهادی پزشکی، کارگاه آموزش مهارتها در زمینه اشتغالزایی، همایش پیاده روی خواهران و تجلیل از پیشکسوتان و سرگروههای قرآنی را از دیگر برنامه های هفته بسیج در این شهرستان برشمرد.

 

فرماندار شهرستان اسدآباد هم با اشاره به شعار امسال در هفته بسیج، اظهار کرد: در این راستا اردوی جهادی را با حضور تیم پزشکی در قالب ارائه خدمت در 40 روستا را داریم.

 

مجید درویشی تظمین کننده و قوام انقلاب بسیج است، افزود: تا بسیج هست ، نظام و انقلاب  پایدار خواهد بود.

 

وی بر نصب بنر تبریک هفته بسیج و آذین بندی ادارات در این هفته تأکید کرد و گفت: می طلببد که سرؤسای ادارات اگر جانباز بسیجی در اداره خدمت می کند را دلجویی کنند.

 

فرماندار شهرستان اسدآباد بر برپایی سنگرهای بسیج در مقابل ادارات تأکید کرد و گفت: همزمان با روز 5 آذر سالروز تشکیل بسیج، همایشی بزرگ در سالن شهدای این شهر برگزار می شود که باید همه اقشار مختلف بسیج از ادارات تا مردم حضور یابند و اقتدار دیگری را به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal