آخرین اخبار

25. آبان 1398 - 11:33   |   کد مطلب: 34032
رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان ملایر با اشاره به افزایش قیمت بنزین و بحث‌های مطرح‌شده در رابطه با افزایش قیمت‌های سایر اجناس اظهار داشت: هیچ‌گونه افزایش قیمتی در بخش‌های مختلف نخواهیم داشت.

به گزارش آوای سیدجمال، کامران زنگنه رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان با اشاره به افزایش قیمت بنزین و بحث‌های مطرح‌شده در رابطه با افزایش قیمت‌های سایر اجناس اظهار داشت: هیچ‌گونه افزایش قیمتی در بخش‌های مختلف نخواهیم داشت.

 

 

وی افزود: ما در هیچ کالایی افزایش قیمت نخواهیم داشت و بر اساس دستور مسئولین بخش‌های مختلف نباید افزایش قیمت داشته باشند .

 

 

رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان ملایر به برگزاری نشست با اتحادیه‌های مختلف صنفی اشاره کرد و گفت: روز گذشته با اتحادیه‌های مختلف  و اتاق اصناف جلسه‌ای برگزار شد.

 

وی افزود: در این نشست به همه اتحادیه‌های صنفی و اتاق اصناف عدم افزایش قیمت ابلاغ شد و همه با این امر موافق کرده و کسی تقاضایی برای افزایش قیمت نداشت.

 

زنگنه با اعلام خبر تشدید بازرسی‌ها در بخش‌های مختلف  تأکید کرد: بازرسی‌ها در رابطه با افزایش قیمت‌ها افزایش‌یافته و به‌شدت باکسانی که تخلفاتی داشته باشند برخورد می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal