آخرین اخبار

26. شهريور 1398 - 15:05   |   کد مطلب: 33545
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد از آغاز عملیات اجرایی ساخت دو مدرسه روستایی در هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، غلامرضا همایی‌لطیف در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: 6 مدرسه فرسوده روستایی در این شهرستان وجود دارد که حذف این مدارس در برنامه و اولویت کاری آموزش و پرورش شهرستان قرار دارد.

 

وی افزود: در هفته دفاع مقدس برای حذف 2 مدرسه فرسوده، با اعتباری که در اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان  درنظر گرفته شده، کلنگ زنی و عملیات اجرایی احداث 2 مدرسه در روستای سمیران و ماوا آغاز می شود و مدرسه قاضی مردان نیز در مرحله بعدی این برنامه  قرار خواهد داشت.

 

همایی لطیف در ادامه با اشاره به آغاز سالتحصیلی جدید تصریح کرد: کمبود معلم در مقطع ابتدایی شهرستان جبران شده و در سالتحصیلی جدید هیچ کلاس بدون معلمی در این شهرستان وجود نخواهد داشت.

 

وی در ادامه همچنین با بیان اینکه در طرح نشاط و امید 40 مدرسه روستایی پیش بینی و منابع آن درنظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: در این راستا این تعداد مدارس زیباسازی نقاشی تعمیر و تجهیز می شوند که بیشتر این روستاها در دهستان کلیایی و چهاردولی جلگه واقع هستند.

 

همایی لطیف اضافه کرد: در حال حاضر آموزش و پرورش شهرستان دارای 4 پروژه عمرانی شامل  کانون معلم، استخر شنای فرهنگیان، احداث مدرسه شهید سعیدی و مدرسه شهرک سیداحمد بوده که این پروژه ها فعال بوده و توسط پیمانکار در دست اجراست.

 

وی همچنین با بیان اینکه از ابتدای آغاز طرح از سال 91 استانداردسازی سیستم گرمایشی 113 مدرسه شهرستان اسدآباد با 577 کلاس درس با زیربنای 37 هزار و 779 مترمربع با اعتباری افزون بر یک میلیارد و 903 میلیون تومان انجام شده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر در  تمامی مدارس سطح شهرستان سیستم گرمایشی بخاری نفتی حذف شده است.
انتهای پیام

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal