آخرین اخبار

14. شهريور 1398 - 11:24   |   کد مطلب: 33434
فرماندار اسدآباد با تاکید بر پیگیری بحث راه اندازی مرکز معاینه فنی خودروهای سبک اسدآباد توسط شورای شهر وشهرداری گفت: در حال حاضر اسدآباد تنها شهری است که در استان همدان فاقد مرکز معاینه فنی بوده و وجود این مرکز در شهر اسدآباد ضرورت دارد.

به گزارش آوای سیدجمال، مجید درویشی در شورای ترافیک اظهار کرد:این میزان اعتبار از محل منابع ملی برای آسفالت و لکه گیری سطح شهر اختصاص یافته که به زودی پیمانکار  کار خود را در این راستا آغاز خواهد کرد.

 

وی در ادامه شورای ترافیک را یکی از کارگروه های مهم مدیریت شهری دانست و افزود:کارگروه ترافیک با جان افراد و انضباط شهری سروکار داشته که باید در این کارگروه مدیران دستگاه های عضو  شخصا شرکت کنند تا تعهد اجرا داشته باشند.

 

درویشی با تاکید بر پیگیری بحث راه اندازی مرکز معاینه فنی خودروهای سبک اسدآباد توسط شورای شهر وشهرداری  تصریح کرد: در حال حاضر اسدآباد تنها شهری است که در استان همدان فاقد مرکز معاینه فنی بوده و وجود این مرکز در شهر اسدآباد ضرورت دارد.

 

وی همچنین با اشاره به چهارراه تویسرکان و حضور تعداد معدودی متکدی در این چهارراه اضافه کرد:لازم است با تذکر نسبت به جمع آوری این متکدیان اقدام شود ،در صورت عدم توجه متکدیان  به تذکر ،دستگاه های  ذی ربط متکدیان را به کمپ ماده 16 تحویل دهند .

 

درویشی در ادامه با تاکید بر  فعال شدن و راه اندازی هر چه سریعتر ستاد استقبال از مهر توسط شهرداری شهر گفت:با توجه به بازگشایی مدارس و آغاز سالتحصیلی از ابتدای مهر ماه لازم است ستاد استقبال از مهر برای انجام اقدامات لازم برای زیبا سازی فضای شهر و استقبال از مهر و ایجاد نشاط در سطح شهر اقدام کند.

وی همچنین با اشاره به گردنه اسدآباد و خاموش بودن برخی از روشنایی های گردنه خاطر نشان کرد: با توجه به بازگشایی مدارس و نیز آغاز تردد ها به عتبات عالیات توسط زوار حسینی  و  پرتردد بودن محور گردنه و حساسیت مسیر فوق باید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تا مهر ماه  نسبت به اصلاح خاموشی روشنایی های گردنه شهر اقدام کند.

 

اصلاح برخی سرعت گیرهای غیر استاندارد،بازنگری در تابلوهای ترافیکی ،به روز رسانی واصلاح برخی تابلوها ...از دیگر مواردی بود که در این جلسه فرماندار به آن اشاره کرد./کانال فرمانداری

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal