آخرین اخبار

27. تير 1398 - 8:22   |   کد مطلب: 32917
دبیر هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شورای نگهبان بازوی قدرتمند نظام اسلامی است افزود: شورای نگهبان در سلامت کشور نقش‌آفرین است.

به گزارش آوای سیدجمال، اکبر رنجبرزاده در گفتگو با ما، با اشاره به نقش مهم شورای نگهبان در نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: شورای نگهبان بازوی قوی نظام اسلامی  است و این شورا نقش مهم و جایگاه مؤثری در مسیر سلامت کشور داشته است.

 

شورای نگهبان در سلامت کشور نقش‌آفرین است

وی با بیان اینکه شورای نگهبان در سلامت کشور نقش‌آفرین است گفت:  شورای نگهبان در انجام وظایف خود در طول مدتی که ما شاهد بودیم، خوشبختانه توانسته ضمانتهای ادامه سلامت حاکمیت کشور را دنبال کند و موفقیت امیز هم عمل کرده است؛ امیدواریم با یک حرکتهای جدید و نو آورانه متناسب با شرایط جدید فعابت خود را ادامه دهد.

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: لزوم تغییراتی در قانون جامع انتخابات احساس می‌شود که البته نگاه و نظر شورای نگهبان هم این است که فرصت زمانی بیشتری برای بررسی صلاحیت در اختیار داشته باشند که بتوانند با دقت و اطمینان صلاحیت افراد را مورد بررسی قرار دهند و در وضع قوانین نیز فرصت بیشتری برای تأیید داشته باشند.

 

هرچه شورای نگهبان دقت داشته باشد، سلامت کشور افزایش می یابد

وی در پایان خاطرنشان کرد: شورای نگهبان معیار سلامت قوانین کشور و سلامت مدیران ارشد به ویژه نمایندگان مجلس است و به هر میزان حساسیت و دقت و به روز تر بودن امکانات داشته باشد،  به همان میزان سلامت کشور افزایش پیدا می کند.

عصرهمدان

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal