آخرین اخبار

19. تير 1398 - 12:10   |   کد مطلب: 32872
مسئول دفتر نمایندگی زیرسایه خورشید در اسدآباد از عدم حضور خادمان و پرچم متبرک امام رضا(ع) در این شهرستان خبر داد و گفت: امسال به مناسبت دهه کرامت و میلادامام رضا(ع) همایش و غرفه های در این شهر برگزار می شود.

به گزارش آوای سیدجمال، چندسالی است که در ایام دهه کرامت و در آستانه میلاد امام رضا(ع)، به همت خادمین امام رضا(ع) کاروان زیرسایه خورشید به شهر اسدآباد قدم می‌گذارند و با مراسم پرچم متبرک این امام همام، این شهر هم امام رضایی می شود.

 

اما امسال بنا به گفته مسئول دفتر نمایندگی زیرسایه خورشید در اسدآباد امسال برنامه حضور خادمان و پرچم متبرک امام رضا(ع) در این شهر برگزار نمی شود و در واقع مردم اسداباد از این برنامه بی نصیب می مانند.

 

جلال خانمحمدی در این زمینه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما، گفت: امسال برنامه حضور خادمان امام رضا(ع) و پرجم متبرک ایشان را در اسدآباد نخواهیم داشت.

 

وی با بیان اینکه برنامه هایی به مناسبت دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) در این شهر اسدآباد برگزار می‌شود، افزود: یکی از این برنامه ها برپایی غرفه های رواق امام رضا ع به مدت دو روز در میدان امام خمینی این شهر است.

 

مسئول دفتر نمایندگی زیرسایه خورشید در اسدآباد افزود: همایشی نیز به مناسبت دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) در روز یکشنبه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار می‌شود.

عصرهمدان

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal