آخرین اخبار

3. تير 1398 - 14:25   |   کد مطلب: 32770
دبیر هیات رییسه مجلس:
ابطال کارت سوخت اشتباه بود
دبیر هیات رییسه مجلس گفت: ابطال کارت سوخت کار اشتباهی بود که من فکر می کنم که باید هر چه زودتر برای کنترل و جلوگیری از قاچاق باید اعمال شود.

به گزارش آوای سیدجمال،  اکبر رنجبرزاده، به خبرنگار عصر همدان گفت: ابطال کارت سوخت کار اشتباهی بود  که  من فکر می کنم که باید هر چه زودتر برای کنترل و جلوگیری از قاچاق باید اعمال شود.

 

وی با بیان اینکه این  حرکت حذف کارت های سوخت یک اشتباه کاملا  محرز بود افزود: در مجلس اصرار بر این وجود دارد  که کارت های سوخت بازگردند و  بارها هم تذکر دادیم که احیانا هر گونه تصمیم گیری در خصوص سوخت و مصرف داریم از مسیر کارت های سوخت انجام شود.

 

دبیر هیات رییسه مجلس ادامه داد: البته در خصوص استفاده از کارت سوخت باید تدابیری اندیشیده شود که  آن سو استفاده هایی که قبلا هم شاهد بودیم همچون تکثیر و توزیع کارت های بدون محل و بدون وسیله نقلیه جلوگیری شود ولی در هر صورت اصرار براین است دولت هم متقاعد شده که مجددا کارت های سوخت را فعال  کند و ما در انتظار  ابلاغ دولت هستیم و بارها هم اصرار شده و همین امروز هم تاکید شد که  این اتفاق بیفتد.

 

افزایش قیمت بنزین فعلا مطرح نیست

وی با بیان اینکه افزایش قیمت فعلا مطرح نیست و  مجلس موافق این امر نیست گفت: هر گونه راهکاری دولت در این خصوص  باید از مسیر مجلس عبور کند و نظر نمایندگان مردم هم جویا بشوند و ما با افزایش قیمت بنزین مخالف هستیم مگر اینکه یک توزیع عادلانه ای در کشور حاکم بشود.

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:  جهت جلوگیری از فشار بر قشر ضعیف به دنبال کارتی کردن سوخت تدبیری  را داشتیم که به ازای هر شهروند ایرانی معادل ریالی یا به اصلاح میزان لیتر بنزینش را در اختیارش قرار بدهند که به همه داده شود و ربطی به وسیله نقلیه و غیر نقلیه نداشته باشد که مورد موافقت دولت قرار نگرفت و  فعلا سازوکار دیگری نداریم.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal