آخرین اخبار

23. آذر 1397 - 17:49   |   کد مطلب: 31720
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد با بیان اینکه در ۶۲ آموزشگاه دخترانه و پسرانه این استان نماز جماعت برگزار می‌شود، گفت: توجه به تجهیز مدارس و نمازخانه مدارس و زیباسازی نمازخانه‌ها نقش مؤثری در ترغیب و جذب دانش‌آموزان در بحث برگزاری اقامه نماز جماعت در مدارس دارد.

به گزارش آوای سیدجمال، رحمان سجادی، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: در حال حاضر ۴۰ روحانی در بحث اقامه نماز جماعت و پاسخگویی به مسائل شرعی و شبهات دانش‌آموزان با اداره آموزش و پرورش این شهرستان همکاری دارند.

وی با اشاره به اینکه در ۶۲ آموزشگاه بزرگ دخترانه و پسرانه اسدآباد نماز جماعت برگزار می‌شود، افزود: توجه به تجهیز مدارس و نمازخانه مدارس و زیباسازی نمازخانه‌ها از نقش موثری در ترغیب و جذب‌ دانش‌آموزان در بحث برگزاری اقامه نماز جماعت مدارس با حضور حداکثری دانش‌آموزان داشته است.

سجادی اظهار کرد: طی چند سال اخیر ۳ هزار و ۹۰۰ متر فرش سجاده‌ای برای زیباسازی نمازخانه‌های مدارس شهرستان اسدآباد با اعتباری افزون بر ۸۰۰ میلیون ریال خریداری و نصب شده است.

وی با بیان اینکه توجه به نماز جماعت مدارس موجب گرایش بیشتر دانش‌آموزان به مساجد محله شده، بیان کرد: در کنار برگزاری نماز جماعت مدارس، برگزاری کلاس‌های احکام و پاسخگویی به مسائل شرعی و شبهات دانش‌آموزان از دیگر برنامه‌های آموزش و پرورش شهرستان به شمار می‌رود.

سجادی گفت: تجلیل از دانش‌آموزان برتر نماز در سطح مدارس بعد از پایان نماز جماعت، برگزاری جشن تکلیف در سطح مدارس و مساجد برای دانش‌آموزان از دیگر موارد افزایش گرایش دانش‌آموزان اسدآبادی به اقامه نماز جماعت بوده است.
انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal