پربیننده ها

آخرین اخبار

22. آبان 1397 - 14:02   |   کد مطلب: 31552
فرمانده نیروی انتظامی استان همدان:
همدان جزء سه استان امن کشور است
فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با بیان اینکه امروز مطالبات مردم به حق است و البته باید آنان را نسبت به جنگ اقتصادی و فرهنگی آگاه کرد، گفت: همدان جزء سه استان امن کشور در مقایسه با دیگر استانهاست.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از نافع؛ بخشعلی کامرانی صالح در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسدآباد اظهار کرد: امروز اگر قدرت‌های شیطانی در حوزه های مختلف درنبرد با ما هستند، ما با وجود همراهی مردم به عنوان قدرت بازدارنده مقابل تهدید دشمن ایستاده و می ایستیم.

 

وی اشاره به سرمایه‌گذاری دشمن در زمینه های مختلف فرهنگی برای تخریب جوانان ما، گفت: دشمن می‌خواست که با تبلیغات در حوزه فضای مجازی اربعین و پیاده روی بزرگ در راه امام حسین (ع) را کمرنگ جلوه دهد که حضور میلیونی مردم از نقاط مختلف باعث خنثی شدن این امر شد.

 

*مردم؛ قدرت بازدارنده در مقابل تهدید دشمن

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با اشاره به فرمایشات امام خمینی ره گفت: انقلاب اسلامی ایران متصل به انقلاب حضرت مهدی(عج) است و به کوری دشمنان دشمنان با بمباران و موشکباران فکری خود نمی‌تواند انقلاب برگرفته از عاشورا را مانع شود.

 

وی به 6 تن کشفیات مواد مخدر در استان از ابتدای امسال اشاره کرد و گفت: 7 هزار نفر در طرح های مختلف دستگیر شدند.

 

*کشفیات 6 تن مواد مخدر در استان همدان

کامرانی صالح ریشه همه معضلات اجتماعی را در حوزه موارد مخدر دانست و گفت: باید با عزم ملی، کمک و همراهی مردم و مسئولان بتوانیم مقابل این معضل بایستیم.

 

وی مردم اسدآباد را مردمانی خونگرم، باصفا و همراه با نیروی انتظامی خواند و گفت: امروز در فضای سایبری بیش از 300 درصد تخلفات در حوزه فضای مجازی وجود دارد که بیش از 85 درصد آن توسط پلیس فتا ثبت و ضبط شده است.

 

*300 درصد تخلفات در حوزه فضای مجازی است

وی بر شناخت مردم از شبکه های اجتماعی تأکید کرد و گفت: اگر بتوانیم از این فضا به عنوان یک فرصت استفاده کنیم خوب است در غیراین صورت برای تهدید خواهد بود.

 

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان یادآور شد: بیش از 40 درصد کشفیات سرقتها از طریق فناوری علمی انجام می‌شود.

 

*40 درصد کشفیات سرقت از طریق علمی است

وی گفت: استان همدان جزء سه استان امن کشور در مقایسه با  دیگر استانهاست.

 

کامرانی صالح با بیان اینکه امروز مطالبات مردم به حق است، گفت: البته باید مردم را نسبت به جنگ اقتصادی و فرهنگی آگاه کرد و راههای مقابله با آن را به آنان آموزش داد.

 

*مردم پای کارند/مسئولان عمل جهادی کنند

وی خاطرنشان کرد: امروز همه ما مسئول در برابر حفظ نظام هستیم و مردم خوب پای کار بودند  و ما مسئولان نیز باید با تفکر بسیجی و عمل جهادی همراه باشیم.

 

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان در پایان از زحمات 30 ساله اقای جمشیدی فرمانده سابق اسدآباد قدردانی و یاری را به عنوان فرمانده جدید این شهرستان منصوب و معرفی کرد.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal