آخرین اخبار

25. مهر 1397 - 14:40   |   کد مطلب: 31455
معاون راهداری اداره‌كل راهداري و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت: در ایام اربعین حسینی تمام عملیات‌های کارگاهی جاده‌ای به منظور تسهیل در تردد زوار اربعین تعطیل است.

به گزارش آوای سیدجمال، حمید پرورشی‌خرم در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، اظهار کرد: در ایام اربعین حسینی تمام عملیات عمرانی که به نوعی موجب ترافیک می‌شود در محورهای مواصلاتی و به ویژه در محورهای شریانی تعطیل است.

وی به بهسازی محیطی راه‌های ارتباطی استان پیش از فرا رسیدن ایام اربعین اشاره کرد و گفت: استان همدان در ایام اربعین، به عنوان استان معین شناخته شده و همچنین یکی از مسیرهای پرتردد زائران اربعین حسینی(ع) است، به همین دلیل بهسازی و اصلاح جاده‌ها در این ایام در دستور کار است.

معاون راهداری اداره‌كل راهداري و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان بیان کرد: به منظور افزایش ایمنی سفرهای جاده‌ای زائران اربعین، مسیرهای مورد تردد بهسازی و علائم و تجهیزات ایمنی آنها ارتقاء یافته است.

وی افزود: مسیر‌های مورد نیاز لکه‌گیری شده و به لحاظ نصب و تعمیر علائم ترافیکی اقدامات لازم انجام شده است.

پرورشی‌خرم تصریح کرد: نماز‌خانه‌ها و سامانه بهداشتی نیز تعمیر شده و وسایل گرمایش افزون بر نیاز راهدار‌خانه پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: مسئولان این اداره کل با هماهنگی سایر ارگان‌های مرتبط با تمام توان آماده خدمات‌رساني به زائران اباعبدالله الحسين(ع) از سراسر كشور هستند.

معاون راهداری اداره‌كل راهداري و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از آمادگی کامل راهداری به منظور خدمت‌رسانی به زائران در ایام اربعین حسینی خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه جمعیت قابل توجهی از استان و سایر استان‌های کشور برای حضور در مراسم اربعین حسینی شرکت خواهند کرد، ضروری است خدمات مناسبی به آنان ارائه شود.

گفتنی است، در استان همدان 5 هزار و 114 کیلو‌متر مسیر جاده‌ای شامل راه‌های شریانی، اصلی، فرعی و روستایی وجود دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal