پربیننده ها

آخرین اخبار

20. مهر 1397 - 11:39   |   کد مطلب: 31431
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان خبر داد
برپایی موکب‌ در 4 شهرستان برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از برپایی موکب‌های این سازمان در 4 شهرستان برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین در همدان خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال،  حجت‌الاسلام محمد کاروند با اشاره به آمادگی اداره اوقاف در خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی، اظهار کرد: در شهر همدان موکب حضرت زینب(س) در مسیر برگشت از سمت کرمانشاه به همدان سه‌راهی فرهنگیان برپا خواهد شد.

 

وی با اشاره به برپایی موکب قمربنی هاشم(ع) از محل موقوفات کبودراهنگ در این شهرستان، گفت: این موکب در اتوبان همدان به تهران،‌ قزوین ـ زنجان و تبریز ـ رشت سه راه روعان مسجد بین راهی امام خمینی(ره) مستقر می‌شود.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با بیان اینکه موکب شهید قهاری‌سعید از موقوفات شهرستان اسدآباد برپا می‌شود، خاطرنشان کرد: محل استقرار این موکب اتوبان همدان به کرمانشاه، گردنه اسدآباد، مسجد بین راهی امام خمینی(ره) است.

 

 وی با اشاره به اینکه موکب فاطمه زهرا(س) در شهرستان ملایر به زائران اباعبدالله الحسین(ع) خدمات‌رسانی خواهد کرد، افزود: محل استقرار این موکب در بهشت هاجر ابتدای اتوبان اراک ـ ملایر است.

 

کاروند با تاکید به اینکه در این موکب‌ها امکان اسکان و پذیرایی وجود دارد، گفت: اقدامات فرهنگی را بین برنامه‌ها در دستور کار داریم و امسال موکبی را در کربلا برپا نخواهیم کرد.

فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal