پربیننده ها

آخرین اخبار

15. مهر 1397 - 14:12   |   کد مطلب: 31403
دبیر هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم تصویب لایحه CFT سرانجام برجام را به خود می‌گیرد؛ آنچه از منظر و نگاه آمریکا بیرون بیاید، دچار خسران و زیان می‌شود.

به گزارش آوای سیدجمال، اکبر رنجبرزاده در گفتگو با خبرنگار نافع؛ با اظهار تأسف از تصویب لایحه CFT در مجلس، گفت: مسئله FATF یک معاهده بین‌المللی است که ۴۱ آیتم دارد و دولت در حال اجرای ۳۷ مورد از آن است؛ چهار مورد آن در مجلس طرح شده که آخرین بند آن هم امروز متآسفانه تصویب شد.

وی با بیان اینکه همه معاهده‌های بین‌المللی به ویژه آنها که با فرماندهی آمریکا انجام می‌شود، برای کنترل کشورهاست، اظهار کرد: همه کشورها تمایل به شغاف‌سازی مسائل اقتصادی دارند اما آمریکا با نیت اینکه دیگر کشورها را کنترل کند به دنبال تصویب این معاهده‌هاست.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: معتقدم از تصویب لایحه FATF برای کشور ما نتیجه بسیاری حاصل نمی‌شود و سرانجام برجام را به خود می‌گیرد.

وی تصریح کرد: آنچه از منظر و نگاه آمریکا بیرون بیاید، حتماً اگر وابستگی نداشته باشد، دچار خسران و زیان می‌شود.

رنجبرزاده با بیان اینکه ما کشور مستقلی هستیم و با وجود این نوع معاهده اقتدار، قوت و قدرت ما تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد، ادامه داد: بعید است این معاهده برای ما نتیجه‌ای داشته باشد.

وی بیان کرد: برای بنده روشن نبود که این معاهده به نفع کشور جمهوری اسلامی است و بر این باور بودم که ضرر و زیان‌های حاصل از این مصوبه بیشتر از قواعد آن است و به عنوان مخالف اعلام نظر کردم.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مردم در واقع امروز تاوان انتخاب ناآگاهانه خود در فرستادن نمایندگان این چنینی به مجلس را می‌دهند.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal