پربیننده ها

آخرین اخبار

23. آبان 1396 - 7:01   |   کد مطلب: 31194
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اسدآباد با اشاره به ارسال اولین محموله کمک‌های مردمی به شهرستان سرپل ذهاب، گفت: ما آمادگی کامل برای جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردم هستیم.

سرهنگ حسن مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار  آوای سیدجمال؛ با اشاره به اینکه حادثه زلزله شب گذشته یکی از حوادث طبیعی و بحرانی در برخی از نقاط کشور بود، اظهار کرد: بسیاری از همنوطنان در این حادثه کشته و مجروح شدند.

 

وی گفت: در راستای کمک به همنوعان با اعلام فرمانده سپاه استان همدان کمک‌های مردمی برای ارسال به مناطق حادثه دیده در دستور کار قرار گرفت و از ساعت 6 عصر که به پایگاه‌ها اعلام شد، کمک‌های مردمی طی 4 ساعت برای ارسال به شهرستان سرپل ذهاب در محل سپاه جمع‌آوری شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اسدآباد گفت: این اقلام شامل خشکبار، پتو، برنج، قند، چای، مواد غذایی شامل کنسرو، جبوبات، ماکارانی و پوشاک و لباس گرم است.

 

وی با اشاره به اینکه این کمک‌ها از طریق پایگاه‌های مقاومت و از مردم و بسیجیان در سطح روستاها جمع آوری شده است، افزود: در این زمینه فرمانداری و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نیز در بحث آب معدنی کمک‌هایی را داشتند.

 

مرادی همچنین یادآور شد: در طی این 4 ساعتی که به پایگاه‌های مقاومتی اعلام کردیم، 2 میلیون تومان کمک نقدی هم جمع اوری شده که به حساب شهرستان سرپل ذهاب واریز خواهد شد.

 

وی همچنین با بیان اینکه آمادگی جمع‌آوری کمک‌های دیگری را در سطح پایگاه‌های مقاومت داریم، از مردم خواست در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

 

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد