آخرین اخبار

22. آبان 1396 - 15:31   |   کد مطلب: 31190
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی:
کالای قاچاق مانع اصلی اشتغال در کشور
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی: کالای قاچاق مانع اصلی اشتغال در کشور/ بانک‌ها از پیچ و خم‌های اداری عبور کنند نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کالای قاچاق مانع اصلی اشتغال در کشور است، گفت: بانک‌ها از پیچ و خم‌های اداری عبور کنند.

به گزارش آوای سیدجمال به نقل از نافع، امیرخجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان همدان با بیان اینکه باید از نشست‌ها نتیجه بگیریم و این جلسات باید خروجی داشته باشد، اظهار کرد: هر جلسه‌ای که خروجی داشته باشد صرف هزینه هیچ اشکالی ندارد.

 

وی با بیان اینکه در جبهه اقتصادی نباید عقب‌نشینی کرد، افزود: نباید برخورد ضعیفی از خود داشته باشیم و همچنان همانند دوران دفاع مقدس باید قدرتمند ظاهر شویم.

 

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خوشبختانه در استان بخش خصوصی و دولتی با یکدیگر همدل هستند که این خود می‌تواند در استان تحول ایجاد کنند، تصریح کرد: اکنون تمام شرایط برای همگان فراهم است و باید از این ظرفیت استفاده کرد.

 

وی با بیان اینکه امروز به کوری چشم دشمنان جمهوری اسلامی ایران، امن‌ترین کشور دنیاست، افزود: در اربعین حسینی قدرت‌نمایی اسلام نمایان شد که این حرکت استکبار جهانی را دیوانه کرده است.

 

خجسته با اشاره به اینکه جهان اسلام اکنون در اوج قدرت قرار دارد، تصریح کرد: در اربعین حسینی عراق و نیروهای انتظامی توانستند 25 میلیون زائر را به خوبی مدیریت کنند در حالی که داعش در اطراف مرزها بود.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد