آخرین اخبار

8. ارديبهشت 1395 - 14:14   |   کد مطلب: 30921
مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان همدان:
۴۰۰۰ دستگاه کامیون در همدان عمر بالای ۳۵ سال دارند
مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان همدان گفت: تعداد ناوگان فرسوده با عمر بالای ۳۵ سال در استان حدود ۴ هزار دستگاه انواع کامیون است.

به گزارش آوای سیدجمال به نقل از خبرنگار مهر، نصرت‌الله حیدری پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم تقدیر از رانندگان بخش حمل‌ونقل کالای معادن استان گفت: طبق آمار موجود ۶۵ هزار دستگاه از ناوگان حمل‌ونقل کالا در سطح کشور فرسوده هستند.

 

وی عنوان کرد: یکی از برنامه‌های سازمان راهداری در کشور اقدام ضربتی نسبت به تعویض و نوسازی ناوگان فرسوده با عمر بالای ۳۵ سال است.

 

مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان همدان گفت: شهرستان اسدآباد به‌عنوان قدیمی‌ترین شهر حمل‌ونقلی کالا شناخته‌شده و رانندگان این بخش نقش مهمی در بخش حمل کالا و ذخایر معدنی به اقصا نقاط کشور ایفا می‌کنند.

 

حیدری عنوان کرد: تعداد ناوگان فرسوده با عمر بالای ۳۵ سال در استان حدود ۴ هزار دستگاه انواع کامیون است که در نظر است با طرحی ویژه نسبت به نوسازی آن‌ها اقدام شود.

 

وی بابیان اینکه تا زمان اجرای طرح، نوسازی طبق روال قبل انجام می‌شود، افزود: سعی مسئولین این اداره کل بر این است که با توجه به پیام امسال مقام معظم رهبری با اقدامات جدی و تلاش، اعتبارات مناسبی از طرح ویژه را در راستای عملی کردن نوسازی ناوگان برای استان جذب کند.

 

وی افزود: ورود ناوگان جدید به چرخه حمل‌ونقل کالا، کاهش مصرف سوخت، ارتقاء ایمنی، کاهش تصادفات و تسریع در حمل‌ونقل کالا را در پی خواهد داشت.

 

حیدری به تلاش رانندگان بخش حمل‌ونقل کالا اشاره کرد و گفت: جابه‌جایی سنگ‌آهن، کنستانتره و سایر مواد کانی به‌ویژه در شهرستان اسدآباد چشمگیر و مقاومت و تداوم فعالیت آن‌ها در شرایط دوران تحریم قابل‌تقدیر است.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal