نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal

آخرین اخبار

ویژه ها

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد عنوان کرد: سهم اسدآباد در طرح تربیت حفاظ قرآن کریم هزار و ۲۵۰ حافظ قرآن است که هم‌اکنون با راهنمایی ۵ مربی حفظ مشغول به گذراندن دوره‌های خود هستند.
ایرانسل در سال 97 هم علاوه بر 10 مگابایت اینترنت روزانه بسته‌های ویژه و مقرون به صرفه برای زائران اربعین حسینی (ع) درنظر گرفت.
مدیر روابط عمومی اداره امور شعب بانک ملی همدان گفت: خرید ارز توسط زائران نیازمند نصب پیام رسان بله است که در این ارتباظ متقاضیان می توانند با حضور در شعب بانک ملی این استان نسبت به نصب این پیام رسان اقدام کنند.
دبیر هیأت رئیسه مجلس:
دبیر هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه عدم پیگیری موضوع آزادی دیپلمات ایرانی به بهانه امتیازگیری از اروپا یک ضعف دیپلماسی است، گفت: اینکه مواضع قانونی و به حق خود را نادیده بگیریم، به بهانه امتیاز گرفتن از اروپا، یک نوع دیپلماسی فعال نیست بلکه دیپلماسی التماسی محسوب می شود.
عباس آخوندی وزیر پرحاشیه راه و شهرسازی امروز استعفا داد.
جاماندگان، خادمان زائران اربعین می‎شوند
6 ایستگاه صلواتی در مسیرهای ورودی و خروجی اسدآباد و 2 ایستگاه صلواتی در گردنه اسدآباد با توزیع 50 هزار وعده شام بین زائران حسینی در گردنه طی ایام اربعین برپا خواهد شد.
طی هفته گذشته
فرمانده انتظامي شهرستان اسدآباد از دستگيري 79 متهم به دنبال اجراي طرح‌هاي مختلف انتظامي طی هفته گذشته در این شهرستان خبر داد.
نامه یک زائر حسینی برای یک جانباز قطع نخاعی جامانده از قافله زائران/
نویسنده کتاب دست خدا در یادداشتی برای یک جانباز که قطع نخاعی که نمیتواند در پیاده روی اربعین حسینی شرکت کند، نوشت:
امام جمعه شهر اسدآباد:
امام جمعه شهرستان اسدآباد گفت: خدمات‌رسانی به زائران حسینی همراه با انصاف و عدالت باشد.
در سفر معاون امور عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به اسدآباد؛
معاون امور عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه از ابتدای 2 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار اختصاص داده ایم، گفت: در این سفر هم یک میلیارد تومان قیر به روستاهایی که با مشارکت مرم و دهیاریها زیرسازی معابر و دفع فاضلاب انجام شده، کمک کنیم.
سازمان هدفمندی یارانه‌ها:
سازمان هدفمند سازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی مهرماه را اعلام کرد.
در واکنش به تحریم‌های آمریکا
کاربران ضدانقلاب تلاش کردند تا هشتگ «گروهک تروریستی بسیج» را به داغ‌ترین موضوع توییتر تبدیل کنند اما آنچه در عمل رخ داد خلاف انتظار کاربران سلطنت‌طلب توییتر بود و آحاد کاربران توییتر فارسی هشتگ «بسیجی‌ام» را به داغ‌ترین هشتگ توییتر فارسی تبدیل کردند.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد:
رئیس آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد گفت: به جز دو روستای هودرج و خنداب تمام مدارس سطح شهر و روستاهای دیارسید جمال از سیستم گرمایشی استاندارد گاز برخوردار هستند.
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.
26مهرماه برگزار می‌شود
مهرماه برگزار می‌شود «سی‌و‌یکمین سالگرد شهادت سردار علی چیت‌سازیان» در مسجد بزرگ دانشگاه بوعلی سینا «بزرگداشت سی‌و‌یکمین سالگرد شهادت سردار علی چیت‌سازیان و شهدای واحد اطلاعات عملیات لشگر 32 انصارالحسین(ع) همدان»، 26 مهرماه در مسجد بزرگ دانشگاه بوعلی سینا برگزار می‌شود.

صفحه‌ها