نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal

آخرین اخبار

ویژه ها

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان از سالم بودن هوای همدان خبر داد.
فرمانده سپاه اسدآباد:
فرمانده سپاه اسدآباد گفت: از پنج شهید قله شنام تنها پیکر مطهر شهید شفیعی به وطن بازگشته است.
در گفتگویی با دامپزشکی اعلام شد؛
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد گفت: رها سازی ماهی در سد نعمت آباد بدون اطلاع و هماهنگی با دامپزشکی شهرستان بوده و آنالیز آب جهت پرورش صورت نگرفته است.
به مناسیت سالروز عملیات شنام کاربران اجتماعی توییتر هشتک ” فاتحان اسدآبادی شنام” و “سربازان حاج احمد” به راه انداختند.
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور گفت: گرچه استان همدان بی سروصدا کار بازسازی مساکن روستایی و شهری در حال انجام است اما این استان در میزان حجم خسارت و تخریب رتبه دوم را بعد از استان لرستان دارد.
گزارش تصویری/
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور از روستای سیل زده قره بلاغ اسدآباد بازدید کرد.
نویسنده اسدآبادی از تألیف کتابی با عنوان “خواب‌هایی از بهشت” خبر داد و گفت: این کتاب خاطراتی از برادر شهید بیژن شفیعی است که بزودی چاپ می شود.
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد گفت: واژگونی يک دستگاه موتورسيکلت یک کشته و دو مصدوم بر جای گذاشت.
برادر یکی از شهدای شنام؛
برادر شهید جاویدالاثر خسرو آزرمی گفت: پدرم می‌گفت که هیچ وقت ندیدم خسرو با من حرف بزند و به چشمانم نگاه کند و این از حیاء او بوده است و تنها یکبار در چشمانش خیره شد و گفته بود که به فرمان امام است راهی جبهه می‌شوم.
پنج نفر از فاتحان قله شنام دانش آموزان شهید به نام‌های بیژن شفیعی، محمد همایی رشید، محمدرضا فروتن، محمد ورمزیار و خسرو آذرمی در بلندی‌های قلعه شنام به لقاء الله پیوستند و خود درس و مکتبی برای سایر دانش آموزان و جامعه خود شدند. شهیدانی که جان خود را در راه مکتب سید شهدا تقدیم کردند و تفسیرگر راه حسین شدند پیکرشان بعد از سال ها به آعوش مادران خود برنگشت.
امروز ۳۱ تیرماه همزمان با سالروز شهادت فاتحان قله شنام است، یادوخاطرشان گرامی.
مسئول فضای مجازی قرارگاه استان همدان با تأکید بر آموزش سواد رسانه ای در سطح جامعه، گفت: امروز در جنگ رسانه ای دست کسی بالاست که هوشمند تر عمل کند. به گزارش عصر همدان،
نویسنده کتب دفاع مقدس و همرزم شهدای شنام با بیان اینکه عملیات شنام اولین عملیات برون مرزی بوده است گفت: توفیقی بود که جوانان و نوجوانانی از اسدآباد پیشگامان این عملیات بودند و تعدادی شهادت را افتخار این شهر کردند.
جلسه علني مجلس؛
بیانیه بیش از ۱۶۰ نماینده در حمایت از اقدام هوشمندانه سپاه پاسداران در توقیف کشتی انگلیسی قرائت شد
به مناسبت سالروز شهادت شهدای شنام/
یکی از اوراق تاریخ ایران من درست در گرمای تابستان اش توی سال ۱۳۶۰ هجری شمسی راوی روایت پنج مرد کوچکیست که دست در دست هم بزرگ مرد بودن را با پنجه های اتحادشان به تصویر کشیده اند !

صفحه‌ها