نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal

 

 
 

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

اوقات شرعی به افق اسدآباد

وبلاگستان

وبلاگ"شیفتگان" نوشت:
در وبلاگ درمان فرهنگی اسدآباد مطرح شده؛
وبلاگ افاضات عقل کل نوشت:
وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:

آخرین اخبار

ویژه ها

رئیس مجلس گفت: براساس گزارش دیوان محاسبات که در تفریق بودجه ۹۴ آمده است، منابع هدفمندی مشخص است و صراحت دارد که در مجموع ۴۳ هزار میلیارد هدفمندی درآمد دارد که بعد از کسر هزینه‌ها از این درآمد عددی حدود ۳۶ هزار میلیارد تومان حاصل می‌شود.
یک نشریه مصری مدعی شد با فشارهای دولت آمریکا برنامه‌های پیشتر قاهره در مسیر همکاری‌های آتی با ایران معوق شده است.
بیماری ژنتیکی که درمان ندارد
پیری زودرس یک بیماری ژنتیکی است که ظاهر کودک را پیر نشان می دهد.
در رشته ورزشی تنیس روی میز تعداد ۱۰ تیم از شهرستان های اسدآباد و کنگاور باهم به رقابت پرداخته و در نهایت نتایج ذیل بدست آمد: *تیم اول از کنگاور متشکل از پوریا سفرآبادی و محمدرضا کریمی *تیم […]
ویتامین D یکی از مواد مغذی ضروری برای بدن انسان محسوب می شود، اما کمبود آن یکی از موارد شایع در نقاط مختلف جهان است. ویتامین D که به نام ماده مغذی آفتاب نیز شناخته می شود، تاثیر قابل توجهی بر سلامت کلی انسان دارد.
روحانی در همایش مجریان برگزاری انتخابات ۹۶:
رئیس‌جمهور گفت:‌ این 10، 15 روز عید نوروز و آغاز سال، همان‌طور که طبیعت نشاط پیدا می‌کند رخساره نشان می‌دهد و لبخند می‌زند بگذاریم مردم هم لبخند بزنند و در هر چیزی مداخله نکنیم.
معاون محیط انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست همدان:
معاون محیط انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان با بیان اینکه وضعیت آلودگی ساعت 10 صبح امروز به وضعیت ناسالم و هشدار برای گروه‌های حساس رسیده بود، گفت: در حال حاضر نيز وضعیت هوا ناسالم است.
در دهه دوم فاطمیه/
هیأت محبین حضرت فاطمه‌الزهرا(س) در دهه دوم فاطمیه مراسم سوگواری حضرت‌ زهرا(س) را برگزار می‌کند.
بعداز گذشت سال‌ها؛
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسدآباد از تعمیر و تجهیز سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر خبر داد.
بعداز گذشت 15 سال
رئیس اداره آموزش و پرورش اسدآباد از تکمیل دو پروژه فرهنگی و ورزشی آموزش و پرورش اسدآباد خبر داد و گفت: در سفر محمدباقر نوبخت به اسدآباد 2 میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار به این دو پروژه اختصاص یافت.
برای تقویت بینایی دریافت مواد مغذی توصیه می شود
آموزش‌وپرورش با ابلاغ بخشنامه‌ای نحوه محاسبه نرخ حق التدریس نیروهای آزاد تمام وقت و غیرتمام وقت را اعلام کرد.
با مصوبه مهرماه هیئت وزیران، از ابتدای فروردین ماه سال ۹۶ و با شروع فصل گرم سال جدید، بهای قبوض گاز متفاوت از بهای قبوض گاز در فروردین ۹۵ محاسبه می شود. تفاوتی که موجب افزایش هزینه کم‌درآمدها و کاهش هزینه پردرآمدها خواهد شد.
دبیر ستاد اعتکاف استان همدان:
دبیر ستاد اعتکاف استان همدان با بیان اینکه زمان برگزاری اعتکاف در همدان ۲۲، ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه است،گفت: زمان اعتکاف نزدیک به ایام انتخابات است و نمیگذاریم اعتکاف در همدان سیاسی و جناحی شود
نعمت پروردگار، هر نوع بهره مادی و معنوی را شامل است و بازگو کردن نعمت به قصد یادآوری و ستایش نعمت ـ نه برای غرور و فخر فروشی ـ خود، شکر نعمت محسوب می شود و بخشش آن به دیگران، نوعی بازگو کردن نعمت الهی است

صفحه‌ها