نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal

آخرین اخبار

ویژه ها

همزمان با ورود 46 لاله خونین کفن ازمرز مهران به کشور،
یادواره شهدای منطقه چهاردولی و سردار شهید قهاری‌سعید در زادگاه وی برگزار می‌شود.
رئیس شورای اسلامی شهر اسدآباد خبر داد
رئیس شورای اسلامی شهر اسدآباد از انتخاب و معرفی شهردار اسدآباد تا روز سه‌شنبه این هفته خبر داد و گفت: فردی را برای تصدی شهرداری انتخاب خواهیم کرد که تا پایان فعالیت این دوره شورا با ما همراه باشد.
در اجرای طرح جنگلانه اسدآباد،
رئیس اداره محیط زیست شهرستان اسدآباد گفت: طرح جنگلانه در 1/5 هکتاراز اراضی آلمابلاغ اسدآباد، 140 نفر از دوستداران محیط زیست شرکت کردند.
سرپرست هلال احمر اسدآباد گفت: همزمان با آغاز طرح زمستانی علاوه بر پایگاه ثابت در گردنه اسدآباد یک پایگاه موقت نیز در جاده جنت آباد - کنگاور راه اندازی شد.
رحیم‌پور قبل از خطبه‌های نمازجمعه تهران:
عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی گفت: وی با بیان اینکه رهبری را پاسخگوی چند میلیون کارمند در سه قوه نکنیم، تصریح کرد: آنها را اینجا بیاوریم تا پاسخگوی عملکرد خود باشند؛ رهبری هم باید پاسخگوی وظایف خود باشد نه وظایف بر زمین‌مانده صدها هزار مسئول در حوزه‌ها مختلف.
امام جمعه اسدآباد:
امام جمعه اسدآباد گفت: ما باید شکرگزار این انقلاب باشیم.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان همدان:
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان همدان گفت: اگر بدانیم امر به معروف یعنی عشق ورزیدن و نگران بودن به حال و سرنوشت دیگر افراد جامعه، قطعاً به آن توجه و عمل خواهیم کرد.
فرمانده نیروی انتظامی استان همدان:
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: برای مقابله با بروز مسئله بدپوششی در اسدآباد، طرح اجتماعی باید اجرا شده و دراین راستا «گشت امنیت اخلاقی» تا هفته آینده در این شهرستان مستقر خواهد شد.
استاندار همدان گفت: برای جذب اعتبارات اسناد خزانه مهلت 10 روزه داده می‌شود، اجازه نمی‌دهم از این اسناد ریالی جذب نشده بازگردد.
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد خبر داد
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از انجام مرحله اول وارنیش فلورایدتراپی دانش‌آموزان خبر داد و گفت: در این طرح ۱۰ هزار و ۷۸ نفر از دانش‌آموزان مقطع ابتدایی تحت پوشش قرار گرفتند.
ناهماهنگی در مسؤولان همدان موج می‌زند
همچنان گردنه اسدآباد با خروارها مشکل مواجه است که باعث بروز خسارات جانی و مالی متعددی می‌شود، مشكلاتی كه سال‌های متمادی به آن توجه نشده است چراكه هماهنگی لازم در استان و همت عالی در سطح کشور برای حل این معضل دیده نمی‌شود.
فرماندار اسدآباد گفت: واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی ضمن تکمیل طرح ها موجب حفظ و نگهداری بهتر طرح ها توسط بخش خصوصی بوده است.
با ابتکار جوان نخبه همدانی
سازنده بازی‌های اندرویدی «شهید صانعی »، «مدافعان» و «آرش کمانگیر» همه روزه در نمایشگاه کودک و نوجوان همدان، کودکان را با اصول اولیه بازی‌سازی آشنا می‌کند.
در راستای محرومیت‌زدایی؛
رئیس سازمان بسیج سازندگی اسدآباد گفت: امسال در راستای محرومیت‌زدایی تعداد پنج واحد مسکونی افراد محروم و کم بضاعت در روستاهای محمدآباد، هلور، چنارسفلی و محله پشت بیمارستان تعمیر و بازسازی شدند.
فرماندار شهرستان اسدآباد از قطع برق چاه های بدون کنتور هوشمند این شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها