نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal

 

 
 

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

اوقات شرعی به افق اسدآباد

وبلاگستان

وبلاگ"شیفتگان" نوشت:
در وبلاگ درمان فرهنگی اسدآباد مطرح شده؛
وبلاگ افاضات عقل کل نوشت:
وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:

آخرین اخبار

ویژه ها

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان همدان خبر داد:
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان همدان گفت: در راستای اهتمام ویژه به منویات مقام معظم رهبری، گروه های جهادی این نهاد در ابتدای سال جاری در مناطق محروم چهار شهرستان تویسرکان، کبودرآهنگ، نهاوند و اسدآباد با رویکرد محرومیت زدایی و مهارت آموزی برای ایجاد اشتغال فعالیت می کنند.
دبیر ستاد انتخابات استان همدان مطرح کرد
دبیر ستاد انتخابات استان همدان از ثبت نام 4 هزار و 204 نفر برای انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان همدان خبر داد.
زاکانی طی بیانیه‌ای تشریح کرد
علیرضا زاکانی در بیانیه‌ای، 8 اصل و 12 گام ضروری برای به موفقیت رساندن جبهه انقلاب را تشریح کرد.
تعدادی از خبرنگاران استان همدان روز گذشته از پایگاه های امداد و نجات جاده ای استان بازدید داشتند و ضمن تبریک سال نو و خسته نباشید از روند کار امدادگران و نجاتگران این پایگاه جویا شدند.
تا پایان امروز/
فرماندار اسدآباد از نام‌نویسی 383 نفر داوطلب شورای شهر و روستاهای شهرستان اسدآباد خبر داد و گفت: این آمار تا پایان ششمین روز از ایام ثبت‌نام داوطلبین شوراها است.
آوای سیدجمال گزارش می‌دهد/
از سال گذشته در اقدامی پسندیده مردم تعدادی از روستاهای شهرستان اسدآباد با برداشتن هزینه و مخارج ختم اموات به خانواده داغدار کمک کردند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان:
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان گفت: عصر دیروز ۱۹ گردشگر که در منطقه کلدر خرم‌آباد دچار سیلاب شده بودند نجات یافتند.
استاندار همدان:
استاندار همدان بیان اینکه راه‌آهن تهران ـ همدان هفته اول اردیبهشت ماه به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: با توجه به علاقمندی رئیس جمهور برای حضور در افتتاحیه پروژه، امید است در این مراسم حضور یابد.
در ششمین روز از نام‌نویسی داوطلبین شوراها/
در ششمین روز از ایام ثبت نام شوراها، عوامل اجرایی ثبت‌نام داوطلبین انتخابات شوراهای شهرهای اجین و اسدآباد و روستاهای بخش مرکزی اسدآباد در حال فعالیت در فرمانداری و بخشداری مرکزی این شهر هستند.
در ایام تعطیلات نوروز/
جمعی از مردم اسدآباد ایام تعطیلات نوروز را در مناطق عملیاتی جنوب میگذرانند.
در ایام تعطیلات نوروزی تاکنون/
در پنجمین روز از تعطیلات نوروزی فرماندار اسدآباد به همراه چند تن از خبرنگاران از موزه فرهنگ و هنر و محل اسکان مسافران نوروزی بازدید کرد.
رئیس پلیس راه البرز:
رئیس پلیس راه استان البرز از سقوط بهمن و ریزش سنگ در محور چالوس و مسدود شدن این جاده خبر داد.
گزارش تصویری؛
جمعی از خبرنگاران استان همدان با حضور در پایگاه جاده ای امداد و نجات، از این پایگاه دیدن کردند. به گزارش نافع، جمعی از خبرنگاران استان همدان با حضور در یکی از پایگاه های جاده ای امداد و نجات، سال نو را به این قشر زحمتکش تبریک گفته و اطلاعاتی را درباره نحوه عملکرد آنها در برخورد با حوادث جاده ای کسب نمودند.
محمدباقر ذوالقدر:
رئیس ستاد جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: شرط لازم برای موفقیت در تشکیل دولت انقلابی، وحدت و همگرایی کاندیداهای جبهه است.
رئیس ستاد انتخابات شوراها در شهرستان اسدآباد اعلام کرد
فرماندار اسدآباد از نام‌نویسی 100 نفر داوطلب شوراها در شهرهای آجین و بخش‌های مرکزی و پیرسلمان در پنجمین روز از روزشمار انتخاباتی مرحله ثبت‌نام خبر داد.

صفحه‌ها