نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal

 

 
 

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif


اوقات شرعی به افق اسدآباد

وبلاگستان

آخرین اخبار

  • ماه مبارک رمضان ماهی است که در آن فرد می‌تواند غفلت ‌ها و تنبلی ‌ها را کنار زده و از بند عادت ‌های غلط و غریزه‌ های افسار گسیخته رها شود. ماهی که در آن شیطان به بند کشیده شده و تمام انسان‌ ها به دور از وسوسه‌ های آن دشمن قسم خورده، می ‌توانند راه هدایت و سعادت را باز یابند.
  • بر اساس آمار بازدیدها؛
    در طی ماه گذشته بیشترین اخبار پایگاه خبری آوای سیدجمال پیرامون مسائل انتخاباتی است.

ویژه ها

ماه مبارک رمضان ماهی است که در آن فرد می‌تواند غفلت ‌ها و تنبلی ‌ها را کنار زده و از بند عادت ‌های غلط و غریزه‌ های افسار گسیخته رها شود. ماهی که در آن شیطان به بند کشیده شده و تمام انسان‌ ها به دور از وسوسه‌ های آن دشمن قسم خورده، می ‌توانند راه هدایت و سعادت را باز یابند.
بر اساس آمار بازدیدها؛
در طی ماه گذشته بیشترین اخبار پایگاه خبری آوای سیدجمال پیرامون مسائل انتخاباتی است.
شکستن دل انسانی و ناراحت کردن او از گناهانی است که فقط با پشیمان شدن و طلب آمرزش از خداوند آمرزیده نمی شود.
به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای با اهدای مبلغی معادل ۳۱۳ میلیون تومان چراغ سی‌امین جشن گلریزان ستاد دیه کشور را روشن کردند.
رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد:
رئیس دامپزشکی شهرستان اسدآباد با اشاره به آغاز فصل گرما و بروز بیماری «تب کنگو» به لیل فعالیت کنه‌ها، گفت: تاکنون موردی از بیماری تب کریمه کنگو در شهرستان اسدآباد مشاهده نشده است.
فرمانده انتظامی اسدآباد خبر داد:
فرمانده انتظامی اسدآباد گفت: 260 راس احشام قاچاق در اسدآباد کشف شد.
در ماه رمضان صورت مي گيرد
رئیس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان اسدآباد از اطعام‌ يك هزار نفر از خانواده‌های زير پوشش کمیته امداد و بهزیستی طي ماه رمضان در شهرستان اسدآباد خبر داد.
رییس پلیس ترافیک شهری نیروی انتظامی به بانوان توصیه کرد در حین رانندگی از کفش های پاشنه بلند استفاده نکنند چرا که کفش هایی با پاشنه بیشتر از ١٠ سانتی متر باعث نداشتن کنترل در رانندگی و تصادف می شوند.
آیت‌الله آملی لاریجانی در جمع مسئولان عالی قضایی:
آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه اظهارات برخی نامزد‌ها در جریان رقابت‌های انتخاباتی برخلاف امنیت ملی بود و از برخی خطوط قرمز نظام عبور شد، طرح برخی مباحث نظیر رفع حصر را خارج از حدود اختیارات نامزد‌ها دانست و گفت: موضوع رفع حصر مسیر خاص خود را دارد و به فرض عدول شورای عالی امنیت ملی از مصوبه خود، کار قوه قضاییه برای رسیدگی قضایی آغاز می‌شود.
در زندگی هایمان گاهی اوقات با افرادی مواجه شده ایم که با داشتن یک سری ویژگی هایی آدمی را به خود جذب می کنند؛ کسانی که نه تنها با گفتار و کلامشان آرامش می دهند، بلکه با سکوت و نگاه پرنفوذشان انسان را آرام می کنند و خود از گذرگاه های زندگی به سلامت عبور می کنند.
آیت‌الله امامی کاشانی روایت می‌کند نزدیک غروب که امام در حال احتضار بودند به اتفاق جمعی از دوستان از جمله مقام معظم رهبری به بیت رفتیم.در حضور حاج احمد آقا این بحث انجام شد که بعد از امام چه باید کرد.
رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور گفت: فعالیت پایگاه‌های سنجش سلامت از ۱۶ خرداد ۹۶ آغاز و از ابتدای خرداد کار نوبت‌دهی به خانواده‌ها آغاز می‌شود.
با صدور پیامی
رهبر انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت عالم ربانی حجت‌الاسلام «حسن آقای پهلوانی تهرانی» را تسلیت گفتند.
کدخدایی عنوان کرد
سخنگوی شورای نگهبان گفت: چون گزارش‌ها کامل نبود،‌ مقرر روز سه‌شنبه برروی آن‌ها بررسی بیشتر صورت گیرد و نظر نهایی شورای نگهبان درباره انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام شود.
قول مساعد فرماندار برای پرداخت در سالجاری:
به دنبال انتشار فیلمی از کتیبه تاریخی "آقاجان‌ بلاغی" اسدآباد در فضای مجازی مبنی بر مخدوش و تکه تکه شدن آن، فرماندار شهرستان اسدآباد به همراه رئیس اداره میراث فرهنگی و شهردار اسدآباد از این اثر تاریخی بازدید کرد.

صفحه‌ها