نمایش 1 - 10 از 356
آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان اسدآباد برگزار و از 13 برگزیده این رویداد فرهنگی تقدیر شد.
فرماندار شهرستان اسدآباد:
فرماندار شهرستان اسدآباد با تأکید بر نصب نام، عکس و زمان اسارت آزادگان بر سر کوچه محل زندگی شان، گفت: نسل آینده باید بداند نقش آزادگان در امنیت و اقتدار امروز کجاست.
در ستاد پشتیبانی از اردوهای جهادی اسدآباد مطرح شد
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: ساخت و تعمیر 25 واحد مسکونی سیل زده در سطح روستاهای و شهرهای آجین و اسداباد در قالب اردوهای جهادی انجام می شود.
پاسخ‌های پر از تأمل مسئولان اسدآباد به یک سؤال؛
به بهانه‌ی سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی با طرح سؤالاتی در بین مردم و مسئولان از آنان خواستم که خود را در جایگاه خبرنگار بگذارند و در مورد رسالت او بگویند که “اگر خبرنگار بودند، امروز چه مسئله را دنبال می‌کردند که پاسخ برخی از آنان شنیدنی است
گزارش از فراوانی سرپرستان در ادارات اسدآباد:
شهرستان اسدآباد چند سالی است که درگیر مسئله عدم ثبات مدیریتی است و پس از ماه ها همچنان برخی از ادارات یا بدون رییس و یا با سرپرست اداره می‌شوند؛ به گونه ای که به عنوان شهر سرپرستان معروف است.
آرایش رسانه ها در آستانه انتخابات:
جنگ رسانه ای» و «عملیات روانی» علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی توسط صدها رسانه فارسی زبان غربی و عربی از گذشته همچون « BBC » ، «VOA » و به تازگی «ایران اینترنشنال»، همواره در اتفاقات مهم و رخداد های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی واضح و فازح بوده است بطوری که یکی از مهمترین و برجسته ترین بزنگاه هایی که رسانه های غربی برای هدایت افکار عمومی خود را به میدان رقابت ها و کنش های اجتماعی می آورند عرصه انتخابات است.
به دنبال کمبود آتش نشانی در اسداباد صورت گرفت:
شهرستان اسدآباد دارای یک ایستگاه آتش نشانی شهری است که علی رغم وجود ۱۰۷ هزار نفر جمعیت هنوز ایستگاه دوم این شهر راه اندازی نشده و انتظار از این ایستگاه زیاد است و پاسخگوی نیاز نیست.
مدرسه ۹ کلاسه طرح برکت روستای وندرآباد بعداز گذشت یک سال و ۵ ماه از آغاز عملیات اجرایی آن هنوز پیشرفت چندانی ندارد، این درحالی است که قرار بود این پروژه یکساله تحویل آموزش و پرورش شود.
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی قهرمانی تیم والیبال جوانان ایران را تبریک گفتند.
پنج نفر از فاتحان قله شنام دانش آموزان شهید به نام‌های بیژن شفیعی، محمد همایی رشید، محمدرضا فروتن، محمد ورمزیار و خسرو آذرمی در بلندی‌های قلعه شنام به لقاء الله پیوستند و خود درس و مکتبی برای سایر دانش آموزان و جامعه خود شدند. شهیدانی که جان خود را در راه مکتب سید شهدا تقدیم کردند و تفسیرگر راه حسین شدند پیکرشان بعد از سال ها به آعوش مادران خود برنگشت.

صفحه‌ها