نمایش 1 - 10 از 321
گزارش/
یک مجموعه ۱۰ نفری از روحانیان اسدآباد همدان گامی در جهت ترک اعتیاد با استفاده از طب سنتی برداشته‌اند و تاکنون موفق شدند که ۵۰۰ نفر از معتادان را از دام اعتیاد برهانند. آنها به دنبال آن هستند تا با جذب سرمایه‌، زمینه اشتغال بیش از ۳۰ معتاد بهبودیافته در این مکان را فراهم کنند.
امام جمعه همدان و نماینده ولی فقیه در استان همدان خطاب به روحانیون اسدآباد؛
امام جمعه همدان و نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: باید همه ما مسیر شهید مصطفی قاسمی روحانی شهید همدانی را ادامه دهیم و روهرو راه او باشیم.
در 21 جشنواره خیرین مدرسه‌ساز مطرح شد
سرپرست اداره آموزش و پرورش اسداباد در جشنواره خیرین مدرسه اعلام کرد که بیشترین آمار مدارس فرسوده استان در اسداباد است.
پاسخ یک روحانی به انتشار پیام انتقاد از رونمایی یک گنبد مسجدی در اسدآباد؛
امام جماعت مسجد امام موسی بن جعفر(ع) شهر اسدآباد درپاسخ به رونمایی از گنبد این مسجد، گفت: این گنبد نذر یک خیر اسدابادی ساکن تهران است که معلی رغم همه مخالفتهای ما نمیتوانستیم مانع کار خیر شویم و آقایانی که امروز دایه دار فقرا شدند، چرا برای حقوقهای نجومی و رانت خواری مسئولان همین شهرستان قلم نزدند!؟.
همزمان با هفته معلم؛
همزمان با هفته معلم 26 مربی مهدکودک در اسدآباد تجلیل شدند.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان:
آیا با بارش‌های خوب فروردین و اریبهشت ماه امسال از وضعیت بحرانی دشت اسدآباد دورتر شده و یا دیگر تهدیدی وجود ندارد؟ پاسخ این سؤال را از مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان جویا شدیم.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس خبرداد
نماینده مردم اسدآباد در مجلس از موافقت وزیر کشور با مصوبه شهر شدن دو روستای جنت آباد و مزرعه بید و عنوان شهر پالیز برای آن خبر داد و گفت: امتیازت روستایی برای شهر پالیز به قوت خود باقی خواهد بود.
سرپرست اداره آموزش و پرورش اسدآباد:
سرپرست اداره آموزش و پرورش اسدآباد با اشاره به اینکه 71 نفر از فرهنگیان در سال 97 بازنشسته شدند، افزود: در طی این هفته از تمام بازنشستگان و البته افرادی که به تازگی به جمع بازنشستگان پیوستند، تقدیر خواهد شد.
همزمان با میلاد پربرکت امام زمان(عج) فرزندان مرحوم حاج ناصر شعبانی یکی از بازاریان اسدآبادی به وصیت پدرشان عمل کردند.
مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان:
در پی مصاحبه مسئولان اسدآباد با کانال‌های تلگرامی مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری همدان گفت: مکاتباتی با فرمانداران در شهرستان‌ها داشته‌ایم که مصاحبه‌های خبری را با رسانه‌های دارای مجوز انجام دهند.

صفحه‌ها