نمایش 1 - 10 از 605
در گفتگو با احد آزادیخواه مطرح شد؛
نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه با واردات برنج هم اقتصاد کشاورزی و هم به لحاظ جشمی در معرض آسیب و خطر هستیم، گفت: واردات این محصول نه توجیه اقتصادی و نه به لحاظ بهداشتی به صلاح است، لذا وزیر جهاد باید برای این امر پاسخ منطقی بدهد.
رئیس بسیج سازندگی سپاه ناحیه اسدآباد خبر داد
رئیس بسیج سازندگی سپاه ناحیه اسدآباد از اعطاء تسهیلات اقتصاد مقاومتی به مبلغ 155میلیون تومان خبر داد و گفت: این تسهیلات منجر به ایجاد 7 کارگاه خشک کن میوه، دو واحد تولیدی پرورش ماهی، دو واحد پرورش دام سبک شده است.
رئیس پلیس راه استان همدان خبرداد
رئیس پلیس راه استان همدان از واژگونی 4 خودرو در گردنه اسدآباد در شب گذشته خبر داد.
مدیر اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد:
مدیر اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد ترویج گفتمان انقلابی‌گری را یک ضرورت در جامعه دانست و گفت: انقلابی‌گر واقعی چون حاج حسین همدانی است که باوجودی که بازنشسته شده بود و می‌توانست در کنار خانواه بهره دنیوی ببرد، اما ایثار و شهادت را در راه ترقی انقلاب به زندگی شخصی خود ترجیح داد.
همزمان با روز پنجشنبه/
رئیس اداره کتابخانه‌های اسدآباد از برگزاری نشست کتابخوان ویژه نویسندگان بومی در این شهر خبر داد.
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با اشاره به فعالیت مهم بسیج درعرصه‌های امنیتی، اجتماعی و اقتصادی گفت: جمع‌آوری کمک‌های مردمی، اسکان و آواربرداری از مهمترین و بارزترین خدمات بسیج به زلزله‌زدگان کرمانشاه است.
مدیر شبکه دیتا مخابرات استان همدان:
مدیر شبکه دیتا مخابرات استان همدان دلیل قطعی شبکه اینترنت اسدآباد را کنده کاری در محور تویسرکان-اسدآباد دانست.
در طی سالجاری تاکنون؛
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اسدآباد با بیان ینکه این شهرستان در اجرای طرح اهدا کتاب پیشرو است، گفت: امسال 4 هزار و 500 نسخه کتاب از سوی مردم به کتابخابه های عمومی شهرستان اهدا شده است.
یک اهداکننده کتاب:
یک اهداکننده کتاب با بیان اینکه بیش از 200 جلد کتاب به کتابخانه روستای چنارسفلی اهدا کردم، گفت: اهدای این کتاب‌ها موجب استفاده دیگران و رواج فرهنگ کتابخوانی است که می‌توان به جرأت گفت که حس اهدای کتاب حس اهدای افکار مثبتم به دیگران بود.
فرمانده انتظامي اسدآباد خبر داد
فرمانده انتظامي شهرستان اسدآباد از توقیف 107 رأس احشام قاچاق در این شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها