نمایش 1 - 10 از 866
امشب/
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد گفت: امشب همزمان با نیمه شعبان مراسم احیا در مسجد علی بن ابیطالب(ع) اسدآباد برگزار می‌شود.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس:
نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: عزل، نصب و انتصاب مدیران در شهرستان برعهده دستگاه اجرایی است و گاها" اگر نسبت به انتصاب برخی مخالفت یا موافقت داریم، از منظر نظارت و مسیر تعاملی و تقویت شهرستان براثر دلسوزی است.
سرپرست اداره آموزش وپرورش اسدآباد خبر داد
سرپرست اداره آموزش وپرورش اسدآباد از شرکت ۱۵۰۰ دانش‌آموز اسدآبادی در طرح جابربن حیان گفت: ازاین تعداد ۲۵۰ طرح جابر اسدآباد به مرحله منطقه‌ای راه یافت.
فرماندار شهرستان اسدآباد با تأیید ارائه استعفای خود مطرح کرد
فرماندار شهرستان اسدآباد با تأیید ارائه استعفای خود به استاندار همدان، گفت: بنده از کارکنان استانداری البرز بودم که مأمور به خدمت در اسدآباد شدم و استاندار البرز اصرار بر بازگشتم دارد و بنده هم تمایلی برای ماندن در اسداباد ندارم.
از طریق پایگاههای مقاومت جمع‌آوری شد؛
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد از ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی مردم اسداباد به ماطق سیل زده خبر داد و گفت: این کمکها به ارزش 50 میلیون تومان بوده است.
در توافق میراث فرهنگی با امور زندانیان؛
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اسدآباد گفت: در راستای کمک به خانواده زندانیان کمپینگ گردشگری گردنه اسدآباد به انجمن حمایت از زندانیان واگذار می‌شود.
فرمانده نیروی انتظامی اسدآباد گفت: خبر دستگیری دو شهروند اسدآبادی با مقداری عتیقه در متروی تهران صحت دارد.
در راستای همدردی و اقدامی خیرخواهانه؛
رئیس شعبه تأمین اجتماعی اسدآباد گفت: کارکنان این سازمان در اسدآباد یک روز از حقوق خود را به سیل زدگان کمک کردند.
در طول تعطیلات نوروزی ؛
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اسدآباد از بازدید نفر مسافر از مراکز تاریخی و دیدنی اسدآباد در تعطیلات نوروز خبر داد.
واکنش عضو هیأت رئیسه مجلس به اقدام خصمانه آمریکا؛
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: اگر امروز آمریکا سپاه پاسداران را تروریست خواند، یعنی 80 میلیون نفر ایرانی که خود سپاه و بسیج را شکل داده اند، تروریست خطاب کرده است و این اقدام محکوم است و با تمام ظرفیت در مقابل آنها خواهیم ایستاد تا جایی در این میدان به عقب رانده خواهند شد.

صفحه‌ها