نمایش 1 - 10 از 774
رئیس شورای اسلامی شهر اسدآباد خبر داد
رئیس شورای اسلامی شهر اسدآباد از انتخاب و معرفی شهردار اسدآباد تا روز سه‌شنبه این هفته خبر داد و گفت: فردی را برای تصدی شهرداری انتخاب خواهیم کرد که تا پایان فعالیت این دوره شورا با ما همراه باشد.
در اجرای طرح جنگلانه اسدآباد،
رئیس اداره محیط زیست شهرستان اسدآباد گفت: طرح جنگلانه در 1/5 هکتاراز اراضی آلمابلاغ اسدآباد، 140 نفر از دوستداران محیط زیست شرکت کردند.
رییس جمعیت هلال احمر اسدآباد گفت: به علت سقوط یک دستگاه سواری پراید از پل در جاده اسدآباد - همدان یک تن فوت و سه سرنشین خودرو مجروح شدند.
جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: تیم های گشتی پلیس راه در سه گردنه سخت گذر، برف گیر و حادثه خیز آوج، همه کسی و اسدآباد مستقر شدند.
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد با بیان اینکه در ۶۲ آموزشگاه دخترانه و پسرانه این استان نماز جماعت برگزار می‌شود، گفت: توجه به تجهیز مدارس و نمازخانه مدارس و زیباسازی نمازخانه‌ها نقش مؤثری در ترغیب و جذب دانش‌آموزان در بحث برگزاری اقامه نماز جماعت در مدارس دارد.
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد خبر داد
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از انجام مرحله اول وارنیش فلورایدتراپی دانش‌آموزان خبر داد و گفت: در این طرح ۱۰ هزار و ۷۸ نفر از دانش‌آموزان مقطع ابتدایی تحت پوشش قرار گرفتند.
در راستای محرومیت‌زدایی؛
رئیس سازمان بسیج سازندگی اسدآباد گفت: امسال در راستای محرومیت‌زدایی تعداد پنج واحد مسکونی افراد محروم و کم بضاعت در روستاهای محمدآباد، هلور، چنارسفلی و محله پشت بیمارستان تعمیر و بازسازی شدند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی اسدآباد گفت: بسیج سازندگی اسدآباد با پرادخت 110 میلیون تومان تسهیلات به 12 نفر برای 25 نفر در سال جاری اشتغال ایجاد کرده است.
امروزصورت گرفت
مانور «تخلیه و پناه‌گیری در جای امن در هنگام زلزله» در روستای ولی‌آباد اسدآباد برگزار شد
رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد خبر داد
رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد گفت: عدم اجرای قانون جمع‌آوری مرغ زنده‌فروشی در شهرستان کنگاور در همجواری شهرستان اسدآباد، احتمال شیوع بیماری آنفلوآنزا را بالا می‌برد.

صفحه‌ها