نمایش 1 - 10 از 823
در محور اسدآباد-آجین
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از حادثه تلخ برخورد دو دستگاه خودروی پژو به یکدیگر خبر داد و گفت: در این حادثه دو نفر در دم جان باختند و یک نفر مجروح شده است.
در 9 سال جاری
رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد با بیان اینکه 22 واحد مرغداری در شهرستان فعال است، گفت: در مرغداری‌های سطح شهر اسدآباد در سال 96 میزان بیش از یک میلیون قطعه جوجه‌ریزی و در 9 ماه سالجاری بیش از 700 هزار قطعه جوجه‌ریزی انجام شده است.
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد اعلام کرد
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد از توزیع مرغ گرم هزار الی هزار و 500 تومان زیر قیمت بازار در اسدآباد خبر داد و گفت: در حال حاضر قیمت مرغ 14500 است و مرغ گرم که توسط ما توزیع شده به مبلغ 13300 به فروش رسید.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد با بیان اینکه نیروی انسانی متخصص دامپزشکی دستاورد انقلاب اسلامی است، گفت: در حال حاضر 5 دکتر دامپزشک، 5 نفر در رشته های مختلف کارشناسی علوم آزمایشگاهی و بهداشت مواد غذایی دامپزشکی و 2 نفر با مدرک کاردانی دامپزشکی مشغول خدمات رسانی در بخش دولتی هستند.
وزیر نیرو در سفر به همدان خبر داد
وزیر نیرو گفت: باید در یک برنامه سه ساله بتوانیم پرونده 340 شهر تحت تنش آب را ببندیم و تا سال 1400 هیچ شهر با تنش آب نخواهیم داشت.
رئیس شعبه تأمین اجتماعی اسدآباد:
رئیس شعبه تأمین اجتماعی اسدآباد با بیان اینکه 45 درصد جمعیت اسدآباد تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند، گفت: از بهمن سال گذشته تا کنون 274 میلیارد ریال به مستمری‌بگیران و بیمه‌شدگان پرداخت شده است.
توسط بسیج جامعه پزشکی اسدآباد صورت گرفت
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه اسدآباد گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی در اردوی جهادی بسیج جامعه پزشکی اسدآباد به هزار و ۶۱۵ نفر در منطقه کلیایی خدمات پزشکی، آموزشی ارائه شد.
جانشین فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد خبر داد
جانشین فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: امسال در دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۵۰ برنامه فرهنگی، سیاسی، اجتماعی در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج برگزار می‌شود.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد خبر داد
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد از ارائه خدمات رایگان واکسیناسیون دام‌ها در اسدآباد خبر داد.
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد اعلام کرد
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد با اشاره به اجرای سیستم آبیاری تحت فشار در اراضی اسدآباد در طول ۴۰ سال بعد از انقلاب، گفت: امروز به برکت همین انقلاب 18 هزار هکتار از اراضی شهرستان زیر پوشش این سیستم آبیاری است.

صفحه‌ها